Меню
Кошница

Polfa Ибупрофен 200 мг х20 таблетки

Polfa Ибупрофен 200 мг х20 таблетки
Polfa Ибупрофен 200 мг х20 таблетки
3.00лв.
  • Налично: В наличност
  • Тегло: 0.02kg

Ibuprofen Polfa 200 mg coated tablets представлява лекарствен продукт без лекарско предписание, съдържащ ибупрофен, който облекчава болката, понижава телесната температура и намалява възпалението. Прилага се при главоболие, невралгия, зъбобол, болки в кръста, менструални болки, ревматични и мускулни болки, простуда и грип, съпроводени с повишаване на температурата.

Внимание:

Преди употреба прочетете внимателно на продукта, възможните нежелани реакции, противопоказания, взаимодействия и предупреждения.
Кратката характеристика на продукта можете да намерите 
.
Винаги приемайте продукта, така както е препоръчал Вашият лекар.
Не превишавайте препоръчителната дневна доза.
Съхранявайте на място, недостъпно за деца.
Съхранявайте на сухо и прохладно място, далеч от пряка слънчева светлина.
Не използвайте след изтичане срока на годност.


Състав на Ибупрофен Полфа при болка и висока температура 200 мг х20 таблетки:

  • Активно вещество: ибупрофен 200 mg.
  • Другите съставки (помощни вещества) са:

Сърцевина:

Повидон (25) - 4.5 mg;
Лактоза монохидрат - 65.0 mg;
Картофено нишесте - 50.0 mg;
Талк - 7.0 mg;
Силициев диоксид, колоиден безводен - 1.0 mg;
Магнезиев стеарат - 2.5 mg.

  • Покритие:

Сукроза - 149.85 mg;
Талк - 44.5 mg;
Арабска гума (сух спрей) - 5.0 mg;
Карнаубски восък - 0.1 mg;
Бял восък - 0.05 mg;
Кохинил червено - 0.5 mg.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Тест за сигурност