Меню
Кошница

Omega Pharma Колдрекс ХотРем при простуда и грип x10 сашета

Omega Pharma Колдрекс ХотРем при простуда и грип x10 сашета
Omega Pharma Колдрекс ХотРем при простуда и грип x10 сашета
7.70лв.
  • Налично: В наличност
  • Тегло: 0.07kg

Coldrex HotRem от 10 сашета представлява лекарство без лекарско предписание, съдържащо 1000мг от активното вещество парацетамол, което облекчава симптоми като главоболие, висока температура, мускулни болки, запушен нос, болки при възпалено гърло. Примеът му не предизвиква сънливост.

Състав: 1 саше съдържа: парацетамол (Paracetamol) 1000 mg, фенилефрин хидрохлорид (Phenylephrine hydrochloride) 10 mg и витамин С (Ascorbic acid) 40 mg.

Начин на употреба: Възрастни и деца на над 12 години: Едно саше на всеки 4 или 6 часа до 4 пъти на ден.

Изсипете едно саше в чаша с гореща вода. Разбъркайте, докато се разтвори.
Да не се приемат повече от 4 сашета за 24 часа.
Да не се дава на деца под 12 години, освен по лекарско предписание.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Тест за сигурност