Меню
Кошница

Omega Pharma Колдрекс Максгрип при простуда и грип x10 сашета

Omega Pharma Колдрекс Максгрип при простуда и грип x10 сашета
Omega Pharma Колдрекс Максгрип при простуда и грип x10 сашета
11.00лв.
  • Налично: В наличност
  • Тегло: 0.08kg

Coldrex Maxgrip от 10 сашета представлява лекарство без лекарско предписание, с вкус на горски плодове, съдържащо 1000мг от активното вещество парацетамол, което облекчава симптоми като главоболие, висока температура, мускулни болки, запушен нос, болки при възпалено гърло. 

Състав: 1 саше съдържа: парацетамол (Paracetamol) 1000 mg, фенилефрин хидрохлорид (Phenylephrine hydrochloride) 10 mg и витамин С (Ascorbic acid) 40 mg.

Начин на употреба: Обичайната доза за възрастни (включително в старческа възраст) и деца на и над 12 години е 

едно саше на всеки 4 или 6 часа при необходимост.

Колдрекс МаксГрип Лимон се приема под формата на топла напитка:

1. Изсипете съдържанието на едно саше в чаша, добавете топла вода (около 125 ml) и разбъркайте

 добре.

2. Ако е необходимо добавете студена вода.

3. Ако предпочитате добавете захар или мед.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Тест за сигурност